Email

info@computrading.be

Telefoon

+32 478 16 01 04

Ubiquiti Networks UF-MM-1G netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm

 22,50 incl BTW

Ubiquiti Multimode network transceiver module 1250Mbit/s

Uitverkocht

Artikelnummer: UF-MM-1G Categorieën: , Tag:

Beschrijving

Ubiquiti Networks UF-MM-1G. SFP transceiver type: Vezel-optiek, Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1250 Mbit/s, Soort aansluiting: SFP. Kleur van het product: Aluminium. Aantal inbegrepen producten: 2 stuk(s)

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Ubiquiti Networks UF-MM-1G netwerk transceiver module Vezel-optiek 1250 Mbit/s SFP 850 nm” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop